Marianne Myklebust

er sportslig leder for Hamar sommerskiskole. Hun er mangeårig trener i både langrenn og friidrett, og en ettertraktet kursleder for trenerutdanning i NSF. Hun er også deltaker i prosjektgruppa som utviklet utviklingstrappa for NSF, som danner fundamentet i den norske modellen for langrennstrening.

 

Trenerteamet

med våre mange dyktige ungdomsinstruktører blir presentert på facebooksida vår, her er lista:

Funksjon Trenere Mail Mobil Age
Sportslig leder Marianne Myklebust Myklebust.marianne@online.no 90832223 veteran
Husfar & logistikk Are Nerem Are@hamarsommerski.no 92033144 veteran
Gruppeleder nr 1 Fredrik Helgestad fredrik.helgestad@hotmail.com 97581498 senior
Trivselsvert/ gruppeleder nr 2. Oda Hovelstuen Blystad odahovel@hotmail.com 97498764 senior
ny Ada Eide Longva aelogva@hotmail.no 47656180 17 år
Gruppeleder nr 5 Mari Robøle Lien mariroblelien@gmail.com 97871147 18 år
Karen Myklebust Mykle.karen@gmail.com 94033466 17 år
Gruppeleder nr 6 Kristoffer Kvarstad Kristofferkvarstad@gmail.com 95973838 18 år
Gruppeleder nr 3 Matias S Noren Mnoren96@gmail.com 48055947 senior
Gruppeleder nr 4 Silje Wilson siljewil@hotmail.com 41264346 senior
ny Trym Nerem trym@nerem.in 97470822 senior
ny Anna Bårdseng Anna.bard@hotmail.no 93687343 17 år
ny Simen Kirkevik Olsen Olskirk@gmail.com 45815543 16 år
ny Otilia Bollingmo otiliebollingmo@hotmail.com 40510153 17 år
Stormølle instruktør Tommy Olsen Tommyolsen38@gmail.com 97095796 veteran